PUBG Mobile Lite’ın Yeni Güncellemesinin Detayları

Tencent Games, PUBG Mobile Lite’ın birçok yeni içerik getiren 0.14.1 güncellemesini resmen yayınladı. En büyük eklentilerden biri ise yeni Golden Woods haritası. Bu harita, diğerlerine göre daha küçük ve yakın çatışma için tasarlanmış. Bu sayede maçlar daha çabuk ilerliyor ve daha hızlı sona eriyor.

Golden Woods haritası, küçük olması sebebiyle içindeki loot bölgeleri de küçük. Bunun yanı sıra Sanhok haritasına benzer bir şekilde birçok çalı bulunuyor. Yakın temasta pusu kuracağınız zaman oldukça eğlenceli bir harita olacağını söyleyebiliriz.

PUBG Mobile Lite'a eklenen diğer yenilikler:

Golden Woods haritası dışında güncelleme, 1 Ekim’de başlayacak olan yeni sezon için değişiklikler getiriyor. Oyuna Görevler menüsünde birkaç yeni görev eklendi. Ayrıca yeni bir derecelendirme sistemi geldi. Artık oyuncular, başarımların kilidini açıp tecrübe kazanabilecekler. Bu da onların rütbe atlamalarına ve oyun içinde unvan sahibi olmalarına yarayacak.

<p İLGİLİ HABER

PUBG Mobile Lite, Nihayet Türkiye’de İndirilebilir Durumda

Güncelleme ayrıca oyuna yeni "War" modunu da ekliyor. Bu da oyuncuların birbirleriyle RPG-7, PP-19, QBZ ve QBU silahlarıyla çatışabilmelerine olanak sağlayacak. Ek olarak bu modda dört tekerlekli UAZ aracı da bulunacak. PUBG Mobile Lite’ı indirmediyseniz aşağıdaki bağlantıdan indirebilir veya indirdiyseniz güncelleyebilirsiniz.

PUBG MOBILE LITEİNDİR</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir