PUBG Mobile 0.14.0 Güncellemesi, Oyuna Zombileri Getiriyor

Battle Royale oyunlar arasında en çok oynananlardan olan PlayerUnknown's Battlegrounds, mobil platformda yayınlanmasıyla beraber çok ama çok daha büyük kitlelere ulaştı.

0.13.5 güncellemesini almasının üzerinden neredeyse bir ay geçen PUBG'nin mobil versiyonu PUBG Mobile'ın yeni bir sürümü bugün sabah saatlerinde yayınlandı. 0.14.0 sürüm numarasına sahip olan güncelleme birçok yeniliği de oyuna getiriyor.

Enfeksiyon isimli yeni bir oyun modunu ekleyen güncelleme, bu oyun moduna özel bir haritayı da oyuncuların kullanımına açıyor. Bu modla beraber oyuncular, insan ırkı yerine zombileri de oynama imkanına sahip oluyorlar.

PUBG Mobile'ın ana menüsüne giren kullanıcılar daha önce görmedikleri bir korsan temasıyla karşılaşacaklar. Bu yeniliklerin yanında karakter ve görev kısımlarında da geliştirmelerin yapıldığı belirtiliyor.

<p İLGİLİ HABER

PUBG Mobile’ın Yeni ve Eski Erangel Haritasını Karşılaştıran Video

Google'ın uygulama mağazası Play Store'a PUBG Mobile'ın geliştiricileri tarafından eklenen yama notları ise bizlere güncellemeyle ilgili çok daha detaylı bilgileri sunuyor. Bahsi geçen yama notlarının resmi PUBG Mobile internet sitesinde yayınlanmaması ise oyunu sıkı sıkıya takip eden kişileri üzdü.

PUBG Mobile v0.14.0 güncellemesiyle beraber gerçekleşen ve Play Store'da listelenen değişiklikleri sizler için aşağıda listeledik.

Yama notları:

Yeni Enfeksiyon modu ve yeni harita. Zombiler olarak oynayabilirsiniz.Yeni karakter sistemi geldi. Daha fazla görünüm ve beceriyi açabilirsiniz.Korsan ana menü teması ve Küresel Hazine Avı eklendi.Popüler ürünler Royale Pass Sezon 8 ile beraber yeniden stoklarda.Günlük görev sistemi geliştirildi.Android kurulum paketinin boyutu küçültüldü.Envanter arayüzü yeniden ayarlandı.Tırmanma hataları düzeltildi.Karakterlerin binalara takıldığı bir hata düzeltildi.

PUBG MobileİNDİR</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir