Fortnite'ın 9. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Fortnite oyuncularının bildiği üzere Volcano Event başladı. Oyuna birçok farklı öge ve eğlence unsuru ekleyen bu etkinlik, Fortnite’ın 8. sezonunun sonu anlamına geliyor. Epic Games, Volcano Event’in bitiminin ardından 9. sezonu oyuncularla buluşturmayı planlıyor.

<p İLGİLİ HABER

Fortnite’ın 8. Sezon 10. Hafta Görevindeki Yanan Çemberler Nerede Bulunur?

Bazı tahminlere göre Fortnite’ın 9. sezonu 9 Mayıs’ta ortaya çıkacak. Tabii ki bunlar şimdilik tahmin olarak gündeme geliyor çünkü konuyla ilgili Epic Games’ten net bir açıklama gelmiş değil. Buna ek olarak Epic Games’in diğer sezonları sunmadan önceki hamleleri göz önüne alındığında geçtiğimiz sezonlarda çokça erteleme yaptığını hatırlıyoruz. Bu dönemde böyle bir çaba içine girmeyen Epic Games, belki de günler sonra yeni sezonu oyuncularla buluşturabilir.

<p İLGİLİ HABER

İddia: Fortnite'a 9. Sezon'da Hediye Savaş Bileti Gelecek

Tabii ki her sezon olduğu gibi yeni sezonda da birçok kozmetik içeriğinin oyunculara sunulması bekleniyor. Sezon resmî olarak duyurulduktan sonra oyuna eklenecek ögeleri de öğrenmemiz oldukça kolay olacaktır.

Fortnite’ın yeni sezonuyla ilgili şimdilik tüm bilinenler bunlar. Epic Games’in konuyla ilgili resmî bir açıklaması söz konusu olduğunda size aktarıyor olacağız.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir