Fortnite'ın 8. Sezonunda Yanan Çemberler Nerede Bulunur?

Fortnite 8. sezonunun 10. haftasında, yanan çemberler görevi bu sefer daha farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bu görevde, yanan çemberlerin içinden bir araçla geçmek yerine bir korsan topundan fırlatılarak geçmeniz gerekiyor. 3 farklı yanan çemberi bulmak ve içinden geçmek, görevi 5 yıldızla tamamlamanızı sağlayacak. Görevi tamamlamak için bütün çemberlerin içinden aynı maç içerisinde geçmeniz gerekmiyor.

<p İLGİLİ HABER

Fortnite’ın Yapımcısı Epic Games, Çalışma Şartlarıyla Tartışma Konusu Oldu

Çemberlerin ilkini Lazy Lagoon’da bulacaksınız. Bu çemberin içinden geçmenizi sağlayacak korsan topunu ise haritada Lazy Lagoon’un sol üst köşesinde siyahla işaretlenmiş olarak görebilirsiniz. İkincisini ise volkandan yayılan lav gölünün sol tarafında bulacaksınız, buradan geçmek için fırlatılacağınız korsan topunu ise onun hemen güneyinde bulabilirsiniz. Üçüncüsü haritanın biraz daha alt kısımlarında yer alıyor. Kaynar Kaplıcalar'ın sol alt tarafında bulunan çemberin içinden, çemberin aşağısındaki top sayesinde fırlatılarak geçebilirsiniz.

<p İLGİLİ HABER

Avengers: Endgame Modu ile Gelen Fortnite 8.50 Güncellemesi Yayımlandı

Diğer sezonların görevlerine nazaran bu görev biraz daha kolay sayılır. Bu görevden sonra oyuncular, 9. sezona hazırlanmaya başlayacak gibi görünüyor. 9. sezonun teması ne olacak şu an bilinmiyor ancak söylentilere göre Eğik Evler sonunda yıkılacak.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir