Doom Eternal'ın 18+ Oynanış Videosu Yayınlandı

Bethasda Softworks, oyunseverler için klasikleşmiş hale gelen birinci şahıs nişancı türünde bir oyun olan Doom serisinin yeni oyunu üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Kasım ayında piyasaya sürülecek olan Doom Eternal, oyunseverler için yepyeni bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Şirket şimdi, üzerinde çalıştığı bu oyun için uzun bir video yayınladı. Yayınlanan video, oyunun 2'ye 1 çevrimiçi bir modundaki detayları ortaya koyuyor.

Yayınlanan videoda oyunseverlerin çevrimiçi oynayabilecekleri "Battlemode"da bulunan karakterlere ve modun genel oynanışının nasıl olacağına yer veriliyor. Bu bağlamda tanıtılan karakterlerse Revenant, Pain Elemental, Mancubus ve Slayer. Video, bu karakterlerin kendine has özelliklerini de ortaya koyuyor.

İşte Doom Eternal'ın Battlemode'u için hazırlanan video:

Not: Videoyu izleyebilmeniz için YouTube hesabınıza giriş yapmanız ve izlemek istediğinizi onaylamanız gerekmektedir. Bunun nedeni yayınlanan videonun 18+ ögeler içermesidir.<p İLGİLİ HABER

Toplam Değeri 120 TL Olan 2 Oyun, Epic Games'te Ücretsiz Oldu

22 Kasım 2019 tarihinde Xbox One, PlayStation 4, Windows ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek oyun şimdiden ön sipariş verilebiliyor. Oyunun Steam fiyatı 349 TL olarak belirlenmiş durumda.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir