Bir Oyuncu, GTA 6 Duyuruluna Kadar GTA 5 Oynayacak (Video)

Oyunseferler uzun bir süredir Rockstar Games'in ağzından çıkacak kelimelere odaklanmış durumdalar. Bunun nedeni ise şirketin, bir oyun fenomeni olan Grand Theft Auto serisinin son üyesi üzerinde çalışıyor olduğunun düşünülmesi. Aslına bakacak olursak şirketin GTA 6 üzerinde çalıştığı biliniyor ancak Rockstar Games, konuyla ilgili bir şey söylemekten uzak duruyor.

Grand Theft Auto serisinin son üyesi GTA 5, 2013 yılında piyasaya sürüldü. Oyun hala çok fazla popüler ancak oyunseverler bir yandan da GTA 6 ile ilgili heyecanlı bekleyişlerini sürdürüyorlar. Rockstar Games'in bugüne kadarki şirket politikaları düşünüldüğünde GTA 6'nın aslında ya gelmiş ya da gelmek üzere olduğu düşünülüyor. Ancak Rockstar Games'in sessizliği kafaları karıştırıyor.

Şimdi ise bir oyuncu, yaşanan bu duruma tepkisini göstermek için yeni bir etkinlik başlattı. Canlı yayın yapan bu oyuncu, GTA 6 duyurulana kadar GTA 5 oynayacak. Oyuncu, bir süredir GTA 5'te yer alan büyük çevre yolunu dolaşıp duruyor. Öyle ki şu sıralar; oyundaki çevre yolunda 899. tur atılıyor. Yayıncı, dünya rekoru kırmak için oynamaya devam ediyor.

<p İLGİLİ HABER

Eski Bir Rockstar Çalışanından GTA 6 ile İlgili Heyecanlandıran Açıklama

GTA 6 ile ilgili hala net bir bilgi yok. Ancak her ne olursa olsun oyunseverler, GTA 6'yı beklemekten vazgeçecek gibi görünmüyorlar. GTA 6 duyurulana kadar GTA 5 oynayacak olan oyuncuya gelecek olursak, Rockstar Games'in bu gencin sesini duyup duymayacağını ancak zaman gösterecek. Oyuncunun canlı yayınına hemen aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir