YouTuber Shirley Curry, The Elder Scrolls: VI'da Yer Alacak

YouTube dünyasının en yaşlı içerik üreticilerinden biri olan ve çektiği The Elder Scrolls V: Skyrim videolarıyla ünlenen Shirley Curry, The Elder Scrolls: VI'da yer alacak.

Shirley Curry, 82 yaşında bir YouTube içerik üreticisi ve güncel olarak 487.000 abonesi bulunuyor. Çektiği Skyrim videolarıyla ünlenen ve büyük kitle edinen Curry, "Skyrim'in Büyükannesi" olarak tanınıyor.

<p İLGİLİ HABER

The Elder Scrolls Serisinin Mobil Oyunu Blades, Erken Erişime Açıldı

Curry'nin seriye olan ilgisini ve emeğini göz ardı etmek istemeyen Bethesda, The Elder Scrolls serisinin 25'inci yılına özel yaptığı yayında Shirley Curry'nin The Elder Scrolls: VI'da NPC olarak yer alacağını duyurdu. Geçtiğimiz yıl Curry'nin oyuna eklenmesi için büyük bir imza kampanyası başlatılmıştı ve binlerce imza toplanmıştı. Nihayet beklenen oldu ve Bethesda güzel haberi duyurdu.

<p İLGİLİ HABER

The Elder Scroll Serisinin 25. Yılına Özel, Efsane Oyun Morrowind Ücretsiz Oldu

Konuyla ilgili konuşan Shirley Curry, "Bu benim için çok şey ifade ediyor, çünkü; gelecekteki Elder Scrolls oyunlarında insanların benim karakterimle oynadığını bilmek beni mutlu eder" dedi. Şimdiden oyun için çalışmalara başlayan Shirley Curry'nin stüdyodaki bazı görüntülerine 25'inci yıl kutlama videosunda yer verildi. The Elder Scrolls'un 25'inci yıl için özel hazırlanan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

(Shirley Curry'nin yer aldığı kısım; 8:40)

Shirley Curry'nin YouTube kanalına bu bağlantıdan göz atabilirsiniz.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir