Yeni FPS Oyunu Rage 2'nin Yol Haritası Yayımlandı

The Elder Scrolls V: Skyrim ile aklımıza kazınan ünlü oyun yapımcısı Bethesda Software'in yen FPS (birinci şahıs nişancı) oyunu Rage 2 hakkında bilgiler, oyunun çıkmasına aylar varken dahi geliyordu. Bugün ise Bethesda tarafından yapılan paylaşımda Rage 2 oyununda zaman içerisinde hangi yolun izleneceği gösterildi.

<p İLGİLİ HABER

Rage 2 Oyununun Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Çok yakın bir tarihte resmi olarak yayımlanacak olan Rage 2 için beklenti gerçek anlamda büyük. Bu doğrultuda hayranlarını daha fazla bekletmek istemeyen Bethesda; kostümler, etkinlikler, yarışmalar ve daha birçok şeyin tarihini içeren paylaşımı yaptı. GTA serisinden alışkın olduğumuz hilelerin bulunacağı Rage 2 için ilerleyen süreçte 'hile' sayısının kat kat artırılacağı da gelen bilgiler arasında.

<p İLGİLİ HABER

Rage 2'nin Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı (Video)

Yapılan paylaşımda daha önce herhangi bir oyunda eşine rastlamadığımız "Bataklık Kapışmaları"nın yapılacağını gösteren Bethesda, özellikle oyunun 30. günü (1. ayı) kutlamak için büyük bir güncellemeyi sunacağını belirtiyor. 2019'un sonuna kadar gündemden düşmemesi beklenen Rage 2'nin 3 gün sonra, 14 Mayıs Salı günü yayımlancağı da gelen bilgiler arasında.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir