Valve: Half-Life 3 Geleceğini Söyleyen e-Posta Sahte

Oyun dünyası şu ana kadar pek çok üst düzey kaliteye sahip oyun gördü. Ancak özellikle oyuncuların bitmek bilmeyen isteği nedeni ile Half-Life 3 hakkındaki söylentilerin sonu bir türlü gelmek bilmedi. Oyuncuların sürekli olarak bir Half-Life 3 beklentisinde olması, trollerin radarına girmelerine neden oluyor.

<p İLGİLİ HABER

Half-Life'ın Max Payne Modu Son Büyük Güncellemesini Aldı

Half-Life serisinin yaratıcısı olan Valve’ın resmi YouTube kanalı olan Valve News Network, zaman zaman Valve ile hayranları arasındaki otantik konuşmaların görüntülerini paylaşmaktadır. Fakat Valve News Network tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir video, Half-Life 3 bekleyenleri fazlasıyla heyecanlandırmıştı.

Video, “Ölmeden önce yeni bir Half-Life oyunu oynayabilecek miyim?” diyen bir Valve hayranının, “Önümüzdeki 5 yıl içinde ölme” şeklinde bir yanıt aldığını gösteriyordu. Mesajın böylesine açık oluşu, Valve’ın önümüzdeki 5 yıl içinde Half-Life 3’ü piyasaya sunacağı şeklinde yorumlandı.

<p İLGİLİ HABER

Valve, Yeni Zelanda'da Gerçekleşen Terör Saldırısının Failini Öven Steam Profillerini Kaldırdı

Bununla birlikte Valve, Half-Life 3 bekleyenleri umutlandıran e-postanın kendilerine ait olmadığını onayladı. Bu gelişmenin ardından Valve News Network, oyuncularda büyük bir heyecana neden olan videoyu YouTube’dan kaldırdı. Böylece Half-Life 3 bekleyenlerin hayalleri fazla uzun sürmeden yıkılmış oldu.

</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir