The Last of Us Part 2'nin Arayüzüne Dair Yeni Görüntüler

14 Haziran 2013 yılında piyasaya sürülen ve bir anda oyun sektörünü alt üst eden The Last of Us, uzun süre gündemden düşmemenin yanında, oyuncuların beğenisini fazlasıyla toplamıştı. Oyunun The Last of Us Part 2 ile devam edeceği bilindiği hâlde uzun zamandır herhangi bir bilgi gün yüzüne çıkmıyordu.

<p İLGİLİ HABER

Eski IGN Editörü: The Last of Us 2, 2019 Yılında %100 Çıkacak

Oyun hakkında ağzını bıçak açmayan Sony ve oyunun geliştiricisi Naughty Dog, yanlışlıkla bazı bilgileri sızdırdı. Her yıl 8 Mart tarihinde kutlanan Dünya Kadınlar Günü için paylaştığı video ile Naughty Dog fazlasıyla sempati toplamıştı. Keskin gözlü oyuncular tarafından arka planda fark edilen bir detay ise bu videoyu fazlasıyla önemli kıldı.

Arka planda fark edilen silah yükseltme menüsü.

Fark edilen detayda, arka planda gözüken bir monitörde oldukça yüksek ihtimalle The Last of Us oyun serisinin devam oyunu The Last of Us 2'ye ait olabileceği düşünülen silah yükseltme ekranı gözüküyor. Aralık 2016'da duyurulmasından itibaren hakkında pek bir bilgi yayımlanmayan oyunun üzerindeki çalışmaların hız kesmeden devam ettiği buradan da anlaşılabiliyor.

<p İLGİLİ HABER

The Last of Us Part 2, Game Awards 2018'e Katılmayacak

Sony PlayStation 4'e özel olarak çıkması beklenen The Last of Us 2'nin Playstation 5 için yayımlanabileceği söylentileri de bulunuyor. Oyunun yayımlanma tarihi hakkında 2019'un Mart ve Ekim ayları spekülasyonları bulunsa da ne yazık ki net bir bilgi henüz açıklanmadı.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir