PUBG'nin Yaratıcısı, PUBG 2'nin Gelmeyeceğini Duyurdu

PUBG’nin yaratıcısı Brendan Greene’in PUBG’den uzaklaşacağını ve başka projelere yoğunlaşacağının haberini daha önce sizlerle paylaşmıştık. En son yaptığı açıklamaya göre Greene, Battle Royale türünü tamamen geride bıraktı.

<p İLGİLİ HABER

PUBG'nin Mimarı PlayerUnknown, Oyundan Uzaklaşarak Yeni Projelere Odaklanacak

Gelecek planları hakkında açıklama yapan Brendan Greene, şu ifadeleri kullandı: “Oynamayı isteyeceğim ve başka insanlarında oynamak isteyeceği oyunlar için kafamda bir sürü fikir var. Bunun için henüz çalışmaya başlamadık çünkü hâlâ bir ekip kurma aşamasındayız. Henüz ne yapacağımı bilmiyorum. Konsepti son kalan adam olmak üzerine olan bir oyun fikri güzel ancak bunu yaptım. PUBG 2’yi yapmayacağımın garantisini buradan veriyorum. Battle Royale türü artık geride kaldı, şimdi başka şeyler deneme zamanı. İnsanları nasıl daha iyi bir şekilde birbirine bağlayabiliriz ve koordine olmalarını sağlayabiliriz bunun üzerine çalışacağız.”

<p İLGİLİ HABER

PUBG Mobile, Oynamanın Suç Sayıldığı Hindistan'da Zaman Limiti Aldı

Greene'in bahsettiği fikirler her ne olursa olsun bir Battle Royale oyununa ait olmayacağı kesin. Greene, çevrimiçi oyun sistemini Battle Royale türünden ziyade daha koordine bir şekilde yansıtan bir oyun oluşturmak istiyor. Bunun için de ikinci bir PUBG oyunun gelmeyeceği çok net.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir