PUBG Mobile'ın Yeni Erangel Haritası Nasıl Görünecek?

Birkaç yıl önce piyasaya sürülen ve oyun sektörüne yeni bir sayfa açan PUBG, hala pek çok oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor. Oyunun akıllı telefonlar için piyasaya sürülen versiyonu olan PUBG Mobile da en az bilgisayar platformunda olduğu kadar büyük bir ilgi görüyor ve milyonlarca oyuncu tarafından aktif olarak oynanıyor.

Oyunun ilk haritası olan Erangel'se geçtiğimiz dönemlerde haritanın genel görünümünü etkileyen büyük bir güncelleme almıştı. Bu güncellemeyle Erangel haritasına yeni bir hava katılmaya çalışıldı ve bu çalışmalar oyunseverler tarafından da fazlasıyla beğenildi. Geliştirici şirket şimdiyse, PUBG Mobile için Erangel haritasının yeni versiyonu üzerinde çalışıyor.

PUBG Mobile'ın resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlanan bir videoysa, Erangel 2.0'la gelecek olan yenilikleri gözler önüne seriyor. Yayınlanan bu video, PUBG'nin bilgisayar sürümü için hazırlanan sinematik fragmanla bağlantılı bir yapıya sahip.

<p İLGİLİ HABER

PUBG'nin 4. Sezonu İçin Oluşturulan Sinematik Fragman Yayınlandı (Video)

PUBG için hazırlanan sinematik tanıtım videosunda Erangel bölgesinde geçmiş dönemlerde yaşanan bir savaşa dem vurulmuştu. PUBG Mobile'ın da Erangel 2.0 güncellemesi, bu izleri barındıracak.

Bu bağlamda PUBG Mobile'ın yeni Erangel haritasında savaştan kalma izler bulunacak. Bazı bölgelerde savaş döneminden kalmış hasarlı araçlar görülebilecekken haritada bulunan binaların yapısı da biraz daha eskitilmiş durumda ve bu da yaşanan savaşın etkilerini gözler önüne serecek. 

İşte PUBG Mobile'ın Erangel 2.0 güncellemesi için yayınlanan o video:

Erangel 2.0 güncellemesinin oyunun genel performansını nasıl etkileyeceği ise henüz bilinmiyor.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir