PUBG Mobile'ın 7. Sezonu Yeni Bir Silahla Birlikte Geliyor

Son dönemin en popüler mobil oyunu olan PUBG Mobile, 6 sezonu geride bırakarak 7. sezonu sunmaya hazırlanıyor. Yeni sezonla birlikte oyuna birçok yenilik getireceğini duyuran PUBG Corporation, oyuncuları memnun edecek gibi görünüyor.

7. sezonun en büyük yeniliklerinden biri şüphesiz ki "Yoldaş Sistemi" olacak. Yoldaş Sistemi, MMORPG oyunlarına benzerlik gösteren bir evcil hayvan eklentisi. Bu sistem, karşılaşmalarda size eşlik edecek bir yoldaş sunuyor ve rakipleriniz tarafından görülemiyor.

<p İLGİLİ HABER

PUBG Lite, Türkiye İçin Ön Kayıtlara Başladı (Ödül Var)

Bir diğer ses getiren yenilik ise yeni silah "Skorpion" olacak. Skorpion, 9 mm mermiyi destekleyen otomatik bir tabanca. Diğer tabancalardan farklı olarak daha fazla eklentiyi destekleyen Skorpion, oyundaki tüm haritalarda bulunacak. Silahın standart mermi kapasitesi ise 20 mermiyle sınırlı.

PUBG Mobile'ın 0.12.5 numaralı güncellemesinin tüm yeniliklerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yeni silah – Skorpion:

Cephane: 9 mmStandart mermi kapasitesi: 20Maksimum mermi kapasitesi: 40Mod: Tekli, otomatik

Yeni kostümler:

AKMKar98kM4UZIKask – Seviye 1Kask – Seviye 3Çanta – Seviye 1<p İLGİLİ HABER

PUBG'nin 2018'de Sahibine Ne Kadar Kazandırdığı Belli Oldu

Diğer:

Yeni avatar çerçeveleri eklendi.Avatarlar için özelleştirme seçenekleri eklendi.Düşüş sırasında kullanılabilecek düşüş izleri eklendi.Mağaza kısmına yeni kategoriler eklendi.Ses konusunda iyileştirmeler yapıldı.Orta Doğu bölgesindeki oyuncular için yeni bir sunucu açıldı.Royale Pass'e yeni eklemeler yapıldı.

Bahsi geçen güncellemeyle ilgili diğer tüm detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 0.12.5 güncellemesinin boyutu 200 MB civarlarında.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir