Pokemon Go 1 Nisan’da Ender Pokemon'u Geri Getiriyor

1 Nisan geldi de geçiyor bile. Niantic de bu özel günü kutlamak için Pokemon Go’ya özel bir etkinlik getirdi. Geçen sene oyunun geliştiricisi oyunun 3B Pokemon modellerini 8 bit grafiklerle değiştirmişti. Ancak bu sene, oyuncularına tekrar Ash Ketchum’un şapkasını takan ender bir Pikachu yakalama şansı tanıyor.

<p İLGİLİ HABER

iOS'a Özel Olan Pokémon GO AR+, Android İçin de Geldi

Bugün boyunca, kullanıcılar Go Snapshot özelliğiyle fotoğraf çektiklerinde şapka takan Pikachu ile karşılaşma şansına sahip olacaklar. Smeargle’ın yaptığı gibi Pikachu, hatta belki de Ash, çekilen fotoğraflara atlayacak. Pikachu ya da Ash’i gören kullanıcılar moddan çıktıklarında, ender bulunan Pikachu ekranda belirecek ve kullanıcılar da Pikachu’yu yakalama şansı elde edecekler.

<p İLGİLİ HABER

Pokemon-Go'ya Ayda 1200 Dolar Harcayan, Tayvanlı Pokemon Dedeyle Tanışın

Son görülmesinin üzerinden bir yıldan fazla bir süre geçen bu Pikachu’yu Niantic, ilk olarak oyunun yıl dönümü etkinliğinin bir parçası olarak oyuna getirmişti. Oyunda Noel Baba şapkası takan Pikachu gibi farklı şapkalar takan Pikachu'lar bulunsa bile, Ash Ketchum severlerin bu Pikachu’yu kaçırmayacağını düşünüyoruz.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir