No Man’s Sky, VR ile Galaksiyi Salonunuza Getirecek

Hello Games, çok şeyler beklediği oyunu No Man’s Sky’ın başarısız başlangıcına rağmen oyunun arkasında durdu ve zaman içerisinde oyun kendine özel bir takipçi kitlesi edinmeye başladı. Neredeyse sonsuz sayıda gezegene sahip olan oyunun gezegenlerinde bir şeyler yapmak, kaynak toplamak, gezegenleri keşfetmek ve garip garip yaratıklarla karşılaşmak mümkün.

No Man’s Sky VR ise bütün bu deneyimi sanal gerçekliğe getiriyor. Piyasadaki tüm sanal gerçeklik başlıklarına uygun olarak hazırlanan oyunu oynamak için ise orijinal oyuna sahip olmak gerekiyor. No Man’s Sky sahipleri, oyunun VR versiyonuna ücretsiz olarak sahip oluyor.

<p İLGİLİ HABER

No Man's Sky Beyond'a Çoklu Oyuncu Desteği Gibi Önemli Değişiklikler Geliyor

Güncelleme ile eklenecek olan bu oyunun piyasaya çıkışı ise bu yılın yaz aylarında olacak.

Oyunun VR versiyonu ile klasik versiyonu aynı evreni paylaşacak ve her iki tarafta da oyuncular aynı güncellemeleri alacak. NMS’ye bu yaz gelmesi beklenen üç büyük güncelleme var ve VR bunların ikincisi olacak. İlk güncelleme, oyuna yeni sosyal etkileşimler ve çok oyuncu modu ekleyecek olan No Man’s Sky Online olacak.

<p İLGİLİ HABER

No Man's Sky Yeni Güncellemesinin Ardından 40.000+ Anlık Oyuncu Sayısına Ulaştı

Üçüncü güncelleme ise henüz belli değil ancak Hello Games, yakında o güncellemenin içeriğini de açıklayacaklarını söylüyor.

</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir