League of Legends'ta Güncellemeleri Oyuncular Seçiyor

Oyundaki karakterlerin ne çok güçlü ne de güçsüz olmaları için sürekli güncellendiği ünlü e-spor oyunu League of Legends'ta artık sistem değişiyor. Riot Games, açtığı oylama ile oyunculara bir sonraki sene güncelleme garantisi verilecek olan 5 adet şampiyondan birisini seçmesine olanak tanıyor.

<p İLGİLİ HABER

Riot Games Çalışanları, Zorunlu Uzlaşma Kararının Ardından Protesto Başlattı

League of Legends oyuncularına genel olarak düzeltilmesi gereken 5 oyuncuyu sunan Riot Games, en çok oy alan şampiyona 2020 yılında kesinlikle iyileştirme getirileceğinin altını çiziyor. Bu yeni sistemi birkaç hafta önce duyuran video oyun şirketi, bugün ise oylamayı tüm oyuncular için aktif hâle getirdi.

<p İLGİLİ HABER

Riot Games Logosunu Değiştirdi, Oyuncular Hayal Kırıklığı Yaşadı

Buradan erişebileceğiniz oylama sayfasında öncelikle Riot Games hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında ise karşınıza çıkan Dr. Mundo, Fiddlesticks, Nocturne, Shyvana ve Volibear olmak üzere 5 adet şampiyondan güncellenmesini istediğinizi seçebilirsiniz.

<p İLGİLİ HABER

League of Legends'ın Yeni Destek Şampiyonu Duyuruldu: Karşınızda Yuumi

Oyuncular tarafından en çok seçilen şampiyonun hem görsel hem de oynanış olarak çok daha iyi bir seviyeye taşınacağı belirtilirken seçilmeyen diğer şampiyonlardan bazıları için Riot Games'in bir güncelleme getirebileceği de söyleniyor. Şirketten gelen açıklamaya göre seçilmeyen şampiyonlar arasında oyuncular tarafından seçilen ve 2020 yılında güncelleme sözü verilen şampiyondan çok daha önce güncelleme alacak bir şampiyon da bulunuyor.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir