Kotaku, Watch Dogs 3'ün Londra'da Geçeceğini Duyurdu

Tom Clancy’s The Division 2 ile oyuncuların beklentilerini büyük oranda karşılayan Ubisoft'un yeni yapımları tüm dünyada merakla bekleniyor. Popüler oyun haber sitesi Kotaku da oyuncuların merakının bir kısmını giderecek yeni bilgiler paylaştı. Kotaku'dan Jason Schreier'ın haberine göre Ubisoft'un 2019'da piyasaya sürülmesi beklenen oyunu Watch Dogs 3 Londra'da geçecek.

<p İLGİLİ HABER

Assassin's Creed Harita ve Karakterleri For Honor'a Geldi: Ezio da Var

Ubisoft'un henüz resmi olarak onaylamadığı Watch Dogs 3 için oyun fuarı E3 2019'u beklememiz gerektiğinin belirtildiği haberde bir diğer Ubisoft yapımı Assassin’s Creed'in yeni oyunu için de bazı ipuçlarına yer verildi. Schreier’a göre bir sonraki Assassin’s Creed oyunu, 2020 senesinde 'Viking' temasıyla karşımızda olacak.

<p İLGİLİ HABER

Ubisoft, E3 2019'da Gerçekleştireceği Konferansın Tarihini Duyurdu

Şu anda PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oynanabilir durumda olan Watch Dogs 2 için de yeni bir yamanın yolda olduğunu söyleyen Schreier, yaptığı açıklamalarla Ubisoft'un yeni yapımları hakkında ortaya atılan iddiaların bir kısmını da doğrulamış oldu. Schreier'ın söylediklerinin doğru olup olmadığını 11 Haziran 2019'da gerçekleştirilecek E3 2019'da göreceğiz.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir