Forza Horizon 4’ün Lego Ek Paketi, E3’te Duyuruldu

Açık dünya yarış oyunu Forza Horizon 4, oldukça popüler bir oyun ve yeni ek paketler ile sürekli olarak genişliyor. Oyunun yeni ek paketi ise insanın içindeki Lego sevdalısını uyandıracak türden.

Oyunun yeni ek paketi olan Lego Speed Champions, yeni bölgeleri oyuna ekleyecek. Ayrıca kişiselleştirilebilir Lego otomobilleri kullanmamız da mümkün olacak.

<p İLGİLİ HABER

Forza Horizon 4, 7 Milyondan Fazla Oyuncuya Ulaşmayı Başardı

Microsoft’un E3 2019 basın konferansında tanıtılan yapımda Lego içeriğe odaklanıldı. Sürücülerin yerine Minifig olarak anılan Lego karakterlerimiz olacak.

Oyuna eklenecek yeni alanlar, Forza Horizon 4’ün sahip olduğu yıkım teknolojisini sonuna kadar kullanacak. Oyundaki hemen her şey Lego tuğlalarından yapılacağı için, hemen her şeyi çarpıp dağıtabileceğiz. Oyuna yeni yarış pistleri, bir tema parkı ve Lego arabalar eklenecek.

<p İLGİLİ HABER

Microsoft Game Pass’e Çıkacak Oyunlar Açıklandı: İşte Sıralı Tam Liste

Forza Horizon 4: Lego Speed Champions ek paketi, oyunun Ultimate versiyonuna eklenecek. Forza Horizon 4 Expansion Pass sahipleri de bu ek pakete erişebilecek. Ek paketin tek başına fiyatı ise 19,99 dolar olarak açıklandı. Oyunun tanıtım videosunu aşağıda görebilirsiniz.

</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir