Forza Horizon 4'e Top Gear Araçları Ekleniyor

Günümüzün en popüler yarış oyunlarından olan Forza Horizon 4, içeriğini genişletmeye devam ediyor. 2 Ekim 2018’de Xbox One ve Windows oyuncularına sunulan, Turn 10 Studios ve Playground Games tarafından geliştirilen oyun, en sonunda kullanıcılarına indirilebilir içerik olarak 1977 yılından beri BBC’de yayınlanan motorlu araç programı Top Gear merkezli araçlar sunuyor.

Oyuna eklenen bu Top Gear paketi, oyunun başka bir genişleme paketi olan Lego Speed Champions kadar geniş olmasa da oyuncularına eğlenceli saatler sunacağı kesin. Genişleme paketinin oyunculara sunduğu araçlar arasında Top Gear’ın kullandığı ve dünyanın en hızlı traktörü olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na giren V8’den gücünü alan Track-tor de bulunuyor.

Track-tor dışında kullanıcılara iki adet Mercedes-Benz de sunuluyor. Mercedes’lerden bir tanesi hafif modifiye edilmiş E-Class All Terrain, diğeriyse ünlü AMG G-Class 6×6 pikap.

<p İLGİLİ HABER

Oynaması Tamamen Ücretsiz Olan Forza Street, PC İçin Yayımlandı

Genişleme paketinin oyunculara sunduğu tek şey de araçlar değil. İndirilebilir içeriklerden bir tanesi de Top Gear etrafında şekillenen bir dizi yeni etkinlik. Paket, ayrıca sunucu Chris Harris’e de birazcık otantiklik ekliyor. Tüm bunlara ek olarak yedi adet yeni hikaye bölümü ve üstünde “I’m the Stig” yazılı oyun içi tişörtü de açabiliyorsunuz.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir