Epic Games, Fortnite'a Yeniden Doğuş Noktaları Getiriyor

Fortnite'ın yayınlanan son geliştirici güncellemesinde ortaya çıkan 'Reboot Vans' (Yeniden Doğuş Kamyonları), tıpkı Apex Legends'ta karşımıza çıkan yeniden doğuş sistemine benzer bir mantıkla çalışacak. Oyunda ölmüş olan oyuncular, takım arkadaşlarının düşen 'Reboot Card'ını (Yeniden Doğuş Kartı) alması ve onları haritadaki belirli bölgelerdeki 'Reboot Van'a götürmesi sayesinde yeniden doğabilecek.

<p İLGİLİ HABER

Apex Legends'ta Oyuncuların İlerlemelerinin Silinmesine Sebep Olan Hata Giderildi

Yeniden doğuş sisteminin kuralları gereği bir oyuncu yalnızca bir kez hayata döndürülebilecek ve yeniden doğuş noktalarının sayısı sınırlı olacak. Elbette bu noktaların alanın küçülmesiyle birlikte güvenli bölgenin dışında kalma ihtimali de bulunuyor. Ayrıca oyunculardan birinin takım arkadaşını hayata döndürdüğü sırada kamyonlardan korna sesi yükselecek ve ışık yayılacak.

<p İLGİLİ HABER

Fortnite Oyuncularının Bu Haftaki Görevi: 'Adadaki En Yüksek 5 Yeri Keşfet'

Geliştirici güncellemesinden elde edilen bilgilere göre yeniden doğan oyuncular, oyundayken sahip olduğu eşyalar olmadan geri dönecek. Buna ek olarak 'Reboot Card'larının Apex Legends'ta olduğu gibi bir zamanlayıcı içereceği belirtiliyor. Epic Games'in Apex Legends'taki bu özelliği Fortnite'a eklemesinin oyuncular tarafından nasıl yankı bulacağını hep birlikte göreceğiz.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir