DayZ, Tam Sürümüyle Xbox One ve PS4'e Geliyor

DayZ’nin Xbox One versiyonu, Xbox Oyun Önizlemesi programından çıkacak ve kullanıcılara açılacak. Oyunun geliştiricisi Bohemia Interactive; geliştirilmiş envanter optimizasyonu, yeni gamepad şeması, daha iyi nişan alma ve oyunun kontrollerine dair genel bir iyileştirme geleceğini ve oyunculara tam optimizasyonlu bir performans sunulacağını duyurdu.

<p İLGİLİ HABER

DayZ, 5 Yıllık Erken Erişimin Ardından Resmi Olarak Steam'de Yayınlandı

Geliştirici ekibin 2013 yılında Steam Erken Erişim platformunda yer alan ve geçtiğimiz yıla kadar hala ‘alpha’ aşamasında olan oyunu DayZ, geçtiğimiz Ağustos ayında Xbox Oyun Önizlemesi programına girmişti. Görünüşe göre Bohemia Interactive, Steam’de izlediği yoldan farklı bir yol izleyerek oyunu konsollar için daha hızlı bir biçimde piyasaya sürmek istiyor.

<p İLGİLİ HABER

Bir Oyuncu, Tam 3 Yıl Uğraşarak DayZ ve Arma 2 Haritasını Minecraft'a Kopyalamayı Başardı!

Bohemia Interactive, daha önceden yaptığı açıklamalarda PS4 sürümünün Xbox One sürümüyle aynı anda çıkacağını söylemişti. Ancak oyunun PS4 için bu yılın sonlarında geleceği dışında henüz net bir tarih yok. DayZ’nin Xbox One fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

DayZ, bu ayın 27’sinde Xbox One; yılın ilerleyen zamanlarında ise PS4’e gelecek. Oyunun Xbox One’daki fiyatı ise 49,99 dolar olacak.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir