CSR Racing 2'ye Fast & Furious Özel Etkinliği Geliyor

Fast & Furious serisi, aksiyon soslu araba ve yarış filmi olarak başlayıp arabalı aksiyon filmine dönüştü. İlk başlarda çeteler, araba hırsızlığı gibi basit hikayelerle başlayan seride en son arabaların Transformers olup Decepticon dövmediği, Vin Diesel’in Thanos ile yumruklaşıp evreni kurtarmadığı kaldı.

<p İLGİLİ HABER

Hızlı ve Öfkeli 9'un Vizyona Gireceği Tarihi Değişti: İşte Yeni Tarih

Aradan geçen onca yıldan ve çekilen o kadar filmden sonra bile filmin özünün arabalar ve yarış olduğunu hatırlayan birileri hala var: CSR Racing 2. Oyunda geçen yıl da bu seri için bir etkinlik düzenlenmişti. Oyuncular çok sevdikleri bu etkinlik temasının geri dönmesini uzun süredir istiyordu. Hobbs & Shaw adlı spin off film bu yıl gösterime girmeden önce etkinlik, muhteşem bir zamanlama ile geri dönüyor.

Dwayne ‘The Rock’ Johnson’ın Luke Hobbs karakteri ilk etkinliğin öznesi konumunda olacak. Hobbs’ Heist adlı etkinlik 21 Mart ile 4 Nisan arasında oyunda olacak. Deckard Shaw ve Roman Pearce da hikayeye dahil olacak. Etkinlikler 4 Haziran’a kadar devam edecek. Oyunda eski filmlerdeki arabaları tekrar kullanabilecek ve film serisinin ikonik arabalarını edinebileceğiz.

Zynga, Fast & Furious 6’dan yeni bir araba hakkında da görüntü yayınladı.

<p İLGİLİ HABER

Hızlı ve Öfkeli'nin Spin Off Filmi Hobbs & Shaw'ın Uzun Fragmanı Yayınlandı

Oyunun AR modunu kullanarak, filmlerdeki arabaları gerçek hayatın içine yerleştirmek mümkün olacak. Kapınızın önünde bir Nissan Skyline mı koymak istiyorsunuz? Puf! İşte orada.

Zamanlı Fast & Furious etkinliklerinin listesi ise şu şekilde:

Hobbs’ Heist: 21 Mart – 4 NisanThe Ice Charger: 22 Mart – 4 NisanIce Charger Cup: 22 Mart – 4 NisanShaw’s Pursuit: 11 Nisan – 25 NisanCharging Charger: 12 Nisan – 25 NisanCharger Cup: 12 Nisan – 25 NisanFinale: 25 Mayıs – 4 Haziran

Bu yaz daha fazlasını göreceğimiz de vaat ediliyor. Haliyle filmin ağustos ayındaki çıkışına kadar bu etkinliklerin devamının gelip gelmeyeceği konusu merak uyandırıyor.

</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir