Bethesda'dan Steam Kullanıcılarına Fallout 76 Sürprizi

The Elder Scrolls V: Skyrim, Fallout 76 ve Fallout 4 gibi isim yapmış oyunlarıyla sektörde adını yayan Bethesda, Steam kullanıcılarına güzel bir sürpriz yaptı.

Birçok oyunu Steam'de yer alsa da bir o kadar da eklenmemiş oyunu olan şirket, Fallout 76, Doom Eternal, Rage 2, Wolfenstein: Cyberpilot ve Wolfenstein: Youngblood'ı Steam'e eklemeye karar verdi. 14 Mayıs'ta yayınlanacak olan Rage 2'nin de bu listede yer alıyor olması haberin en iyi detayı olabilir. Rage 2'nin Steam'deki ön sipariş fiyatlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Standart Sürüm: 299 TLDeluxe Sürüm: 399 TL<p İLGİLİ HABER

Steam’in Yeni Tasarımı Ortaya Çıktı: İşte Gelecek Bütün Özellikler

Oyuncuları heyecanlandıran bu duyuruyu Twitter hesabından yapan Bethesda, bu hareketiyle Epic Games Store'a bir mesaj vermiş olabilir.

"Rage 2, Wolfenstein: Youngblood, Wolfenstein: Cyberpilot ve Doom Eternal'ın Steam'de piyasaya sürüleceğini duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Fallout 76 da bu yıl Steam'de olacak."

<p İLGİLİ HABER

Bethesda, E3 2019'da Yer Alacağını Resmi Olarak Duyurdu

Bethesda'nın Steam'e oldukça barışçıl yaklaşarak büyük bir kitleyi mutlu ettiğine şüphe yok. Şirketin yeni oyunlarını da diğer platformlarla eş zamanlı olarak Steam'e getirip getirmeyeceği ya da oyunlarını başka platformlarda satıp satmayacağı henüz bilinmiyor. Konuyla ilgili haberleri kaçırmamak için takipte kalın.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir