Assassin's Creed III'ün Orijinal Versiyonu Satıştan Kalktı

Assassin's Creed III'ü normal şartlar altında Uplay üzerinden satın alabiliyordunuz. Şimdiyse Assassin’s Creed III’ü Uplay mağazasında arattığınız zaman sadece oyunun remastered sürümünü görebiliyorsunuz. Aynı şey Steam’de de geçerli ancak durum biraz farklı. Orijinal sürümün sayfası hâlâ erişilebilir durumda ancak ‘Bildiri: Yayıncının talebi doğrultusunda Assassin’s Creed III, artık Steam’de satılmamaktadır’ ibaresiyle birlikte satın alma seçeneği görülmemekte.

<p İLGİLİ HABER

Steam’in Yeni Tasarımı Ortaya Çıktı: İşte Gelecek Bütün Özellikler

Bu durum, daha önce Sleeping Dogs oyununun remastered sürümü geldiğinde de gerçekleşmişti. Oyuncuların daha az miktar ödeyerek bir oyunun daha düşük grafikli bir versiyonuna sahip olmalarının engellenmesi kötü bir durum ancak oyun dağıtım şirketlerinin oyunların yenilenmiş versiyonlarını satmak istedikleri göz önüne alındığında bu gayet anlaşılabilir bir durum.

<p İLGİLİ HABER

Assassin's Creed 3 Remastered'ın Sistem Gereksinimleri Ortaya Çıktı

Assassin’s Creed III’ün remastered sürümü grafiksel geliştirmeler dışında geliştirilmiş mini harita, double assassination, yay kullanırken serbest nişan alma ve daha fazla gizlilik seçeneği gibi bir sürü özellikle geliyor ve oyuncuları adeta bezdiren gemili bölümün oynanış süresi kısaltılmış.</p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir